Çalışma Saatleri

P.tesi - Pazar, 09:00 - 19:00

Bizi Arayın

+90 532 615 96 82

Bize Yazın

[email protected]
Yıllık Deneyim

15

Danışman

12

Satış / Kiralama

214

Mutlu Müşteri

203Hakkımızda

15 Yıllık Sektör Tecrübesi

Zümra Turizm Tic. Ltd. Şti. 2008 yılından bu yana merkezi Alanya’da olmak üzere siz değerli müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir. Tek çalışan ofislerimizden, onlarca personeli olan emlak ofislerimize kadar herkesin ihtiyaç duyduğu kurumsal yönetim paneli, internet sitesi, havuz sistemi, online iletişim, eğitim ve sosyal etkinlikler gibi birçok mesleki konuyu kapsayan, Türkiye’nin en modern, en kapsamlı ve en ekonomik emlak işletim sistemidir.

Size ekstra hizmetler de sunuyoruz. Sadece gayrimenkul alıp satmakla kalmıyoruz, aynı zamanda ipotek, sigorta, vergi, tapu, ruhsat gibi konularda da size yardımcı oluyoruz. Ayrıca, gayrimenkulünüzü temizlemek, bakım yapmak, dekore etmek gibi ihtiyaçlarınız için de çözümler sunuyoruz.HizmetlerimizNeden Biz

Neden Bizi Tercih Ediyorlar?

Size kaliteli ve güvenilir bir emlak hizmeti sunuyoruz. Bizimle çalıştığınızda, size kişiye özel bir danışmanlık veriyoruz. Size en uygun gayrimenkulü bulmak için sizinle yakından ilgileniyoruz. Ayrıca, sizin için en iyi fiyatı ve koşulları pazarlıyoruz. Bizimle işlem yapmak hem kolay hem de hızlıdır.

Şeffaflık

100%

İletişim

100%

Profesyonel Hizmet

100%Aktif İlanlarımızReferanslarımız

Mutlu Müşteri Yorumları